Українська спілка германістів вищої школи (УСГВШ) заснована 14 травня 2004 р. Установчою конференцією, яка була організована та проведена в Київському національному лінгвістичному університеті за ініціативою керівників кафедр та науково-педагогічних працівників німецькомовних кафедр КНЛУ, Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедри німецької мови Київського національного економічного університету,а також при активній підтримці ректора КНЛУ проф. Артемчука Г.І. та керівника Київського бюро ДААД, доктора М.Зандхопа
         
$WDAY$, 03.07.2020, 16:57


                               
Головна Мій профіль Реєстрація Вихід RSS
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас, Гість
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 24
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

”Елка”
Новогодняя Елка!

Головна » 2012 » Грудень » 18
З 15.10. до 01.11.2012 професор Б. Помпіно-Маршалл (Університет Гумбольдта, Берлін, Німеччина) читав курс лекцій з акустичної фонетики і сучасних проблем фонології у Київському національному лінгвістичному університеті, які відвідали викладачі фонетики з різних міст України. Окрім лекцій професор Помпіно-Маршалл провів семінари з акустичної фонетики, консультації для магістрантів, аспірантів, докторантів та викладачів, начитав тексти і допоміг розшифрувати їх.
Лекції, що читалися німецькою та англійською мовами, стосувалися таких проблем: 1) Компютерна транскрипція; робота з програмою PRAAT; сегментація і запис мовлення; накопичення даних. 2) Акустичні кореляти і фонологічні ознаки (лекція); опис варіантів системи німецького вокалізму (німецький та австрійський варіанти, діалектальні відхилення). Контрастивний аналіз німецького та українського вокалізму. 3) Сучасні розвідки фонологічних теорій; генеративна фонологія (Хомський-Халле), нелінійна фонологія, геометрія дифе ... Читати далі »
Переглядів: 877 | Додав: lkartashova | Дата: 18.12.2012 | Коментарі (0)