Українська спілка германістів вищої школи (УСГВШ) заснована 14 травня 2004 р. Установчою конференцією, яка була організована та проведена в Київському національному лінгвістичному університеті за ініціативою керівників кафедр та науково-педагогічних працівників німецькомовних кафедр КНЛУ, Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедри німецької мови Київського національного економічного університету,а також при активній підтримці ректора КНЛУ проф. Артемчука Г.І. та керівника Київського бюро ДААД, доктора М.Зандхопа
         
$WDAY$, 01.10.2020, 08:15


                               
Головна Мій профіль Реєстрація Вихід RSS
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас, Гість
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 25
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

”Елка”
Новогодняя Елка!

 

Із історії заснування Української спілки
германістів вищої школи
Українська спілка германістів вищої школи (УСГВШ) заснована 14 травня 2004 р. Установчою конференцією, яка була організована та проведена в Київському національному лінгвістичному університеті за ініціативою керівників кафедр та науково-педагогічних працівників німецькомовних кафедр КНЛУ, Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедри німецької мови Київського національного економічного університету, а також при активній підтримці ректора КНЛУ проф. Артемчука Г.І. та керівника Київського бюро ДААД, доктора М. Зандхопа.

 

 

УСГВШ є самостійною недержавною добровільною громадською організацією із всеукраїнським статусом, що об’єднує за спільними інтересами виклада-чів вузів, інших осіб, які роблять внесок у розвиток науково-методичних досліджень і поліпшення підготовки науково-педагогічних кадрів у галузі германістики та вдосконалення викладання німецької мови як іноземної.

 

Спілка є юридичною особою від дня її державної реєстрації 14 грудня 2004 р. і може від свого імені здійснювати будь-які юридичні дії, що не суперечать чинному законодавству..

Метою діяльності Спілки є: сприяння організації й координації наукових досліджень в галузі германістики, дидактики та методики викладання німецької мови як іноземної, узагальненню інформації про стан науково-методичних досліджень, про організацію підготовки науково-педагогічних кадрів в галузі германістики в Україні та в інших країнах, та впровадженню цих досліджень в практику підготовки науково-педагогічних кадрів та інших фахівців з німецької мови і налагодженню систематичного інформування науково-педагогічних кадрів та зацікавлені організації й установи про стан цих досліджень.

Склад Ради УСГВШ