Українська спілка германістів вищої школи (УСГВШ) заснована 14 травня 2004 р. Установчою конференцією, яка була організована та проведена в Київському національному лінгвістичному університеті за ініціативою керівників кафедр та науково-педагогічних працівників німецькомовних кафедр КНЛУ, Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедри німецької мови Київського національного економічного університету,а також при активній підтримці ректора КНЛУ проф. Артемчука Г.І. та керівника Київського бюро ДААД, доктора М.Зандхопа
         
$WDAY$, 01.04.2020, 04:49


                               
Головна Мій профіль Реєстрація Вихід RSS
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас, Гість
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 24
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

”Елка”
Новогодняя Елка!

Головна » 2014 » Березень » 22 » Міжнародна конференція "Германістика в Укріїні та в світі" 2014
21:18
Міжнародна конференція "Германістика в Укріїні та в світі" 2014

20 березня 2014 року приміщенні Київського національного лінгвістичного університету відбувалася МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ГЕРМАНІСТИКА В УКРАЇНІ ТА В СВІТІ».

У конференції взяли участь науковці, аспіранти і студенти Київського національного лінгвістичного університету, Київського національного університету ім.Т.Шевченка, Національного педагогічного університету ім.М.Драгоманова, Кременчуцького національного університету ім. М.Остроградського, Чорноморського державного університету ім. Петра Могили, Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, Ужгородського національного університету, Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут".

Фотозвіт з конференції: 

Розпочато конференцію було вступним словом Президента української спілки германістів вищої школи, професора кафедри германської і фіно-угорської філології КНЛУ Стеріополо О.І., яка привітала усіх учасників та подякувала за активну участь.

Учасники виступали з доповідями з широкого спектру питань наукової проблематики у сфері фонетики, фонології, акустики, граматики. Так, Пилипенко Р.Є., доцент кафедри германської філології КНУ імені Т.Г.Шевченка розповів про лінгвістичні напрацювання для покращення уроків німецької мови як іноземної в українських вищих школах.

Іваненко С.М., професор кафедри іноземних мов Інституту природничо-географічної освіти та екології НПУ ім. М. Драгоманова висвітлила основні положення теорії оптимальності і граматики тексту.

Бондаренко Е.С., докторант І року навчання кафедри германської і фіно-угорської філології КНЛУ підняла проблему стабільних і варіативних ознак фонем сучасної німецької мови.

Володіна Т.С., докторант І року навчання кафедри німецької мови і перекладу КНЛУ вказала на еквівалентність як важливий критерій перекладу лінгвістичних термінів.

Рудківський О.П., докторант І року навчання кафедри германської і фіно-угорської філології КНЛУ продемонстрував універсальні відношення в системах фонем західногерманських мов.

Вольфовська О.О., старший викладач кафедри германських і романських мов КНЛУ присвятила свою доповідь мелодиці як одному із дієвих засобів реалізації політичної риторики. Гамалія В.В., аспірант І року навчання кафедри германської і фіно-угорської філології КНЛУ доповіла про рекламний текст та його місце серед функціональних стилів. Падалка О.В., аспірант ІІІ року навчання кафедри германської і фіно-угорської філології КНЛУ презентувала мелодійне оформлення німецької політичної промови. Савош Л.М., аспірант ІІ року навчання кафедри германської і фіно-угорської філології КНЛУ ознайомила із модифікаційними процесами німецьких голосних фонем в озвученому тексті.

Завершила засідання проф. Стеріополо О. І., яка висвітлила у своїй доповіді питання фонетичних й фонологічних дифтонгів німецької мови.

Переглядів: 871 | Додав: lkartashova | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: